08:02:53 / 06.07.2020 
Adana Demirspor: 2 - Altay: 2   |   Adana'da kaçakçılık operasyonu   |   Serinlemek için girdiği kanalda kayboldu   |   Ceyhan'da gardiyanlara operasyon   |   Feke'de esrarengiz kuyu!   |   Sosyal medyadan ilan edip canına kıydı   |   Adana’da market kundaklandı   |   Magandalar kına gecesini kana buladı   |   Adana Demirspor'da Altay hazırlıkları   |   Kozan'da komisyon seçimi yapıldı   |  
ANA SAYFA
   Adanahaber Özel
   Adana Güncel
   Ulusal Gündem
   Bölge Haberleri
   Ekonomi
   Dünya
   Siyaset
   Spor
   Sağlık
   Polemik
   Eğitim
   Bilim - Teknoloji
   Dini Hayat
   Kültür & Sanat
   Medya - Makale
   Künye
   Adana Tarihçesi
   Linkler
   Adana Protokol
   Video Galeri
Foto Galeri
Arşiv Arama
Tüm Haberler
ÇOK OKUNANLAR
Dolmuşta feci ölüm
Durak'tan Bahçeli'ye sert serzeniş!
Erdoğan, Adanalılara seslendi
İşte Adana'nın milletvekilleri
MHP'nin adayı yeniden Sözlü
Başkan Sözlü'den adaylık açıklaması
CHP - İYİ Parti ortak adayı Durak mı?
AK Parti’den büyükşehir için 8 aday adayı
CHP'nin Büyükşehir adayı Karalar
Adana'da evleri su bastı
 ÇOK YORUMLANAN
MHP'nin adayı yeniden Sözlü
CHP'nin Büyükşehir adayı Karalar
MHP yeni adaylarını açıkladı
Ak Parti Adana adaylarını açıkladı
CHP - İYİ Parti ortak adayı Durak mı?
İşçiye maaş yok festivale para çok
Başkan Sözlü'den adaylık açıklaması
AK Parti’den büyükşehir için 8 aday adayı
Durak'tan Bahçeli'ye sert serzeniş!
ASKİ'de işten çıkartmalar tartışılıyor

EMAİL ADRESİNİZ

Google
Web adanahaber
ÇOĞUNLUĞU BANKAMATİKÇİ 469 KİŞİ İŞTEN ÇIKARTILDI
30.06.2019

ASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan çoğunluğu bankamatikçi 469 kişi çıkartılınca polemiklerde başladı.
ASKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışan binlerce kişiden çoğunluğu bankamatikçilerin oluşturduğu belirlenen 469 kişinin işten çıkartılması polemik konusu oldu.
 
Bu arada Sedat Sözlü başta olmak üzere Hüseyin Sözlü'nün tüm yakın bürokratlarının halen görevde olması ve onların işten çıkartılmak yerine Zeydan Karalar tarafından sadece istifaya davet edilmesi ise tepki çekmeye devam ediyor.
 
Özellikle Hüseyin Sözlü'nün seçildiği ay içerisinde liyakata ve çalışmaların devam edip etmeyeceğine bakmadan sırf AK Partili diyerek yaklaşık 2000 kişiyi işten çıkarttığında tek bir AK Partilinin karşı çıkmamış olması o zaman dikkat çekmiş şimdi ise AK Partililerin sürekli açıklama yapması dikkat çekiyor.
 
Bu arada edindiğimiz bilgilere göre çıkartılan işçiler arasında Büyükşehir personeli bulunmuyor ve çıkartıldığı duyurulan bazı işçilerin sehven çıkartıldığı o işçilerin tekrar işe çağrıldıkları öğrenildi.
 
Aytaç Durak döneminde 2500 olan işçi sayısı Zihni Aldırmaz zamanında 8000'e çıkmış Hüseyin Sözlü döneminde çalışan sayısı tam olarak öğrenilememekle birlikte 18 bin sayısı telaffuz edilmektedir.
 
Bu arada 2000 işçiyi tek kalemde çıkartan Hüseyin Sözlü'nün partisi MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, Adana Büyükşehir Belediyesi ve ASKİ’den toplu işçi çıkarıldığını belirterek, çıkarılan bu işçilerin haklarını hukuki zeminde savunmak için hukuk komisyonu oluşturduklarını bildirdi.
Bu haber 31284 kez okunmuştur.
Arkadaşıma Gönder
Yorum Ekle
Yazdır

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ADANAHABER veya adanahaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

adanalı tarafından 09.11.2019 00:49:47 tarihinde yazılmış
rakamlar belli bu kadar tepki niye? a.durak zamanında 2500 olan sayı 18000 e ulaşmışsa burda yanlışlık var demektir herkes yakınını işe almış o zaman.hadi nüfus arttı 6000 7000 desen neyse 18000 ney demekki hala iş yapmayan haketmeyen binlerce kişi var.çalışan faydalı olan kalsın banlamatikçi vede işe gidip oturana yer yok bu para adanalının parası yazıkk

tarafından 09.09.2019 16:08:50 tarihinde yazılmış
İşten çıkarılan arkadaşlar en az 6 aylık hizmetleri varsa hemen stadyumun ordaki arabuluculuk merkezine gitsin ve sonrasında da işe iade davalarını en geç 1 ay içinde açsınlar .. Her bir işten çıkarılan en az brüt 8 maaş ikramiye alır... Ey Zeydan Karalar bu kadar parayı acaba cebinden ödesen bu insanları gerekçesiz işten çıkarabilirmiydin... Zeydan Karaların görevini kötüye kullandığını düşünüyorsanız Zeydan Karaların başkanlığının düşmesi için de tck 257'den dava açabilrsiniz... Hakkınızı mutlaka sonuna kadar arayın , hakkınızı aramazsanız hakkınızla beraber şerfinizi de kaybederseniz...

yıl tarafından 09.09.2019 08:25:04 tarihinde yazılmış
Geçen hafta Adana Büyükşehir Belediyesi'de çalışan 300 emekçi sms ile işten atıldı.Adana Haber bu olaylardan haberiniz yok mu? YALAN:1 ADANA:0

Mesut özinur tarafından 03.08.2019 19:10:02 tarihinde yazılmış
Oğlunu Adana MYO torpille hoca yaptın zeydan...

sadık hoki tarafından 31.07.2019 10:21:41 tarihinde yazılmış
erdoğan ömer çelik i dinlediği müddetçe adanayı kazanamaz

. tarafından 29.07.2019 02:06:32 tarihinde yazılmış
İşten çıkarılan ve en az 6 ay hizmeti olanlar işe iade davasını 1 ay içinde açmazsanız hakkınızı kaybedeceksiniz ve zeydan karalar yerinize arap alevisi olan akkapı , mıdık ve karşıyaka'dan kendi arap alevisi olan adamlarını dolduracak her yere... Keşke Cumhur ittifakı düzgün bir adam çıkaraydı da Adana Büyükşehir Belediyesini Cumhur ittifakı kaybetmeyeydi...

yıl tarafından 26.07.2019 14:01:12 tarihinde yazılmış
Sayın Hüseyin Bayrak susmuşu oynuyorsunuz sesiniz çıkmıyor nereler de koşturuyorsunuz kimin değirmenine su taşıyorsunuz.

yıl tarafından 26.07.2019 13:59:27 tarihinde yazılmış
sözlü nün bankamatikçileri oyundan alınır zeydan ın bankamatikçileri oyuna dahil olurlar.

Vatandaş duran tarafından 25.07.2019 12:59:45 tarihinde yazılmış
Bundan önceki belediye mhpliydi. İşçilerin çoğu MHP kökenli. İşten çıkarılanların bankamatikçi olduğunu nerden biliyorsunuz? Bankamatikçiyse işe gelmiyor demektir. Tutanak tutarsın atarsın. Adam mahkemede hak iddaa edemez. Ama diğerleri geri döner. Paralarını faiziyle geri alırlar. Güvenlik çilerin 3 aylık maaşları ödenmemiş hala. Başkanlık ağlama yeri değildir. Yemiyorsa gelmeyecekti. Seyhan dan büyükşehir gelirken hepsini biliyordun. Burada yorum yapan pkklı olan o. Çocukları ülkücüler size ne yaptı?beraber siyaset yaptığınız İP tede ülkücü var. Onların kucağına oturdunuz ama?

Nadir tarafından 21.07.2019 09:15:14 tarihinde yazılmış
Zeydanı Takdir ettim.. Ülkücünün ipini ülkücüye çektirmekte.. Ne demişler iti öldürene sürüteceksin.. Tebrikler KARALAR.. Sen bitanesin.. Azgınlaşan, yoldan çıkan, sapıtan, ne oldum delisi olan, har vurup harman savuran, devletin malını deniz olup yiyen donuslardan, intikam al..

ALİ tarafından 20.07.2019 11:30:16 tarihinde yazılmış
SÖZLÜNÜN KÖYLÜLERİ BELEDİYE ARABASIYLA GEZİYORLARDI AVANTADAN YE İÇ BEDAVAYDI

Adanalı tarafından 17.07.2019 22:37:41 tarihinde yazılmış
İşçilerden önce adana işgal altında - Kurttepe-turgut ozal kavşagında hasan usta nerede ise yolu kapatacak.Hergün geçerken akşam rezalet daralma oluyor.Hasan usta önce ön tarafı uzattı.daha sonra yan yaya yolunu park yaptı.şimdi geç geçe bilirisen. - Dermancan -turgut özal kavşagı:mafiya vari karpuzcular yolun anasını belliyor.Her gün tartışma hergün trafik problemi.Kim temizleyecek orayı -Mavi bulvar-turkmenbaşı:Maşallah kebabçı normal kaldırımıda iç etti.Kaldrım diye birşey kalmadı. - Mavi bulvar-çetinkaya kavşagı:hacı baba kebap köşenin anasını belledi.Akaşamları mümkünmü saga dönüş.Kaldrımın anasını belledi. Bu işgalçilere kim dur diyecek.Yoksa bizmi halledelim?

Ugur tarafından 08.07.2019 03:24:41 tarihinde yazılmış
MHP li Selami Burak isim veriyor Zeydan çıkarıyor. Selami Burak neden çevre koruma müdürlüğüne getirildi

Zeydan oğlunu çukurova üniv yamadi tarafından 05.07.2019 23:10:09 tarihinde yazılmış
Zeydan karalar oğlunu çukurova üniversitesi adana myo öğretim görevlisi yamadı.

Nadir tarafından 05.07.2019 21:51:39 tarihinde yazılmış
Daha okuma yazmayı bilmeyen REİSler ASKİde ahkam kesiyordu.. Rogara Logar. Asfalta asvalt gibi tuhaf şeyler yazmaktaydılar sosyalmedyada.. Gülünesi şeyler vardı. Geçende bir aski ye uğradım odanın bir kapısını açtım 25-30 tane çalışan. Arkadaşa sordum. Valla burda çalışıyorlarmış dedi.. YUh şerefsiz onursuzlar.. 5 yıl işe gelmediniz. Sizde zerre kadar onur yoktur. AK Çakallar...

Nadir tarafından 05.07.2019 11:03:12 tarihinde yazılmış
Belediyenin görevi ülkücü geçinen yalakalara iş aş aşk sağlamak değil. Merkezi hükümet ortağı MHP ve avanesi. Lütfen Yerel yönetimleri boşaltın. Zerre kadar onur varsa..

Sözlü tayfasi tarafından 04.07.2019 00:45:13 tarihinde yazılmış
Başkan bu sözlü tayfasini temizle lütfen az zulüm etmediler ayrıca bukalemun Lara omurgasizlarada dikkat heleki idareci olarak hiç kalmamaları lazım

Hayvan barinagi tarafından 04.07.2019 00:32:24 tarihinde yazılmış
Zeydan başkan şu hayvan barinaginada el at biz yıllardır afedersiniz bok temizliyoruz idareciler emmoglu Dayıoğlu yegen köylü doldurdu hiçbiri çalışmıyor gelenlerde haftasonu gelmiyor öğlen sonu kayboluyor ve birde mesai alanlar bile var ustune yönetim diye bişey yok yeter bu zulüm idareciler çöreklenmiş mhpliler her iftirayı atıyorlardi şimdide CHP'li oldular ama hangi parti gelse adamları oluyor kalıyorlar inancımız guvenimiz kalmadı insan yerine bile konmuyoruz

. tarafından 03.07.2019 23:58:52 tarihinde yazılmış
Zeydan başkan Aski'de Hüseyin Sözlü döneminde alınmış ceyhanlı ne kadar insan varsa hepsini işten çıkarsa Adana'da mhp'ye iyilik yapmış olur. Neden derseniz Aski'de Hüseyin Sözlü döneminde ceyhan'dan gelmiş ne kadar insan ( Kadın , erkek ) varsa hepsi liyakatsiz , maganda ve mhp'yi Adana insanının gözünde kötü gösteren mhp'ye oy kaybettiren insanlardır... Zeydan başkan bu insanların iş akitlerini fesih ederse mhp'ye çok büyük iyilik yapmış olur... Son olarak Aski'de Adana dışından gelip ne kadar sözleşmeli , taşeron çalışan insan varsa bu insanların da iş akitleri tazminatları verilerek fesih edilerek bu insanlarla aynı nitelikte Adana'da doğmuş büyümüş kendi şehrimizin insanı işe alınarak pozitif ayırımcılık yapılmalıdır...Adana özel bir yerdir ve kendi şehrimizin insanına da pozitif ayırımcılık yapmalıyız. Aynı şekilde Adanalı kardeşlerimizin yerine çalışan ceyhanlılar'da iş akitleri fesih edilerek adanamızda aski'de ve büyükşehirde aynı işi yapabilecek aynı nitelikte adanamızın insanı istihdam edilmelidir...

Ada tarafından 02.07.2019 22:49:23 tarihinde yazılmış
Özelliklede ceyhanlı yalamalar işten çıkarılsın

ADANAM tarafından 02.07.2019 20:55:21 tarihinde yazılmış
18 bin işçinin 10 bin tanesi bankamatikçidir yuh lan insanlaın paraları ile saltanat kurmussunuz ALLAH katında bu KUL HAKKI na girmiyor ALLAH belanızı versin sayın başkan kim olursa olsun işten çıkartın acile belediyenin tasarrufa gitmesi lazım beleşcileri işten atın

ÜLKÜCÜ tarafından 02.07.2019 14:32:01 tarihinde yazılmış
SİNEK DOLU SİNEK YOLLAR BERBAT DÜZGÜN ASFALT YOK

TUGRA tarafından 02.07.2019 11:41:49 tarihinde yazılmış
KARI KOCA BACI KARDES ANNE BABA AYNI PKOYDEN 20 KISI...PARK BAHÇELER , Çevre Koruma

husami tarafından 02.07.2019 11:40:16 tarihinde yazılmış
HIÇ BAGIRMAYA GEREK YOK HEPSI TESPIT EDILDI...MHP BILE BUNU BILIYOR HALIME ADIGUZEL BELEDIYEDE ISTEDIGIMI YAPARIM HAVASINDA DEGILMIYDIN...GURKAN KUTUK NE ZAMAN ISE GITTIN...BU NE KI DAHA 2000 KISI VAR PARTI BILE BIIYOR...HUSEYIN SOZLU...SAKIN OL DAHA REZIL DURUM YAKINDIR...

RAMİZ KARA tarafından 02.07.2019 10:02:37 tarihinde yazılmış
EVET SAYIN BAŞKAN SİZDEN BEKLENTİLERİMİZ HALA DEVAM ETMEKTE.HÜSEYİN SÖZLÜNÜN ARKADAŞI KİVRESİ AKRABASI KARDEŞLERİ BELEDİYEYİ YEDİ BİTİRDİ.BAŞTA SİNAN GÜL DENEN DAİRE BAŞKANI HER DEVRE GÖRE RENK DEĞİŞTİREN BİRİSİ.LÜTFEN BİRAZ DELİKANLIYSANIZ BU TİP ADAMLARI BELEDİYEDE TUTMAYIN.BUNLAR ASALAK GİBİ BİR VİRÜS GİBİ ADANANIN KANINI EMDİLER.BİRDE LÜTFEN 29 MART 2019 DA KAÇ TANE İŞÇİ İİŞBAŞI YAPTI BİR ARAŞTIRIRSANIZ.

Koray tarafından 02.07.2019 00:30:41 tarihinde yazılmış
S3cim oncesi soz ve5digin gb askide pkklilara yer acmak icin mi tum bunlar

tarafından 01.07.2019 22:50:57 tarihinde yazılmış
2003 2005 yillari arasinda aakide calisirken taseron elemanlari ile birlikte toplam 1500 gecmezken sozzlu dineminde 5000 e cikmis hepsj kartci bunlarin. Feti yildiz denen shis 2014 te 2000 kisi dovulerek sovulerek zorla isten cikarilirken nerdeydin bos beles konusma kul kaderini yasaman olmezmis ne ektiyseniz onu bicersiniz....

AH ADANA tarafından 01.07.2019 16:19:53 tarihinde yazılmış
HÜSEYİN SÖZLÜ GELDİ ÇALIŞANŞLA UĞRAŞTI, ZEYDAN GELDİ AYNI. YAHU SİZİN İŞİNİZ HİZMET ÜRETMEK DEĞİLMİ. BELEDİYEYİ 153 ARIYORUM SİVRİ SİNEKTEN YATAMIYORUZ DİYE GELİP GİDEN YOK. BİR KİŞİYİ İŞTEN ÇIKART ADAM EN AZ 150.000TL TAZMİNAT ALIYOR. SONRA BELEDİYENİN PARASI KALMIYOR. YAHU ÇARPIK KENTLEŞMEYLE UĞRAŞIN PARKI OLMAYAN APT. PROJELERİYLE UĞRAŞIN. İŞÇİYLE UĞRAŞMAYIN. UĞRAŞMAYIN.

tarafından 01.07.2019 14:08:44 tarihinde yazılmış
Belediye aracları sahaya mazot bulamazken müdürler sefler hafta sonları yayla deniz yapıyorlardı belediye aracları ile.. Bİr odada 10 kişi çalışıyor... Gercek emekci belediye işçileri yagmur camur demeden sıcak demeden calısıyor... Belediye işçileri sözlü döneminde 10bayramın hangisinde maaslarını aldılar.. 3-4 ay maas alamadılar.. Yuvası yıkılan hacizlerle boğusanlar faizcilere düsenler.. Vsvsvs... Daha neleri var

tarafından 01.07.2019 12:21:25 tarihinde yazılmış
Koray o beğenmediğin CHP oyları olmasaydı Sözlü geçen dönem Büyükşehir Başkanlığını rüyasında bile göremezdi MHP Adana'da HDP den bile sonra geliyor boş boş hayaller kurmayın

Şehmuz tarafından 01.07.2019 10:28:48 tarihinde yazılmış
Sözlü kaybet'ti diye şimdi Adana'da Herkes chp li.ama şuna inan'nın chp Yöneticilerin %doksanı arap bu nun için belediye'ye girecekler.çogunluğu arap olacak bunlarda hepsi bir'birine. Akraba.işte ayrımcılık bu olsa gerek.

tarafından 01.07.2019 09:07:21 tarihinde yazılmış
Hüseyin Sözlü de seçildikten sonra bir çok işçiyi ekmeğinden et ti. Şuan ise bankamatikciler çıkacak derken ne yazıkki bankamatikcilerin bir kısmı çıkarken bir kısmı ise hâlâ duruyor ve ūzülerek söylüyorum işinde gücūnde olan insanlardan da azda olsa çıkışı verilenler oldu.Zeydan başkana tavsiyem bu cıkïslar verilirken biraz daha dikkatli olunması.Zeydan başkanın seçilmesinin en büyük sebebi Hüseyin Sözlü nün sevilmemesi birçok mhp li ve akp li Zeydan başkana oy vermistir.bunların birçoğu halihazırda çalışan iscilerdir

Nadir tarafından 01.07.2019 07:49:15 tarihinde yazılmış
Yazıklar olsun.. Sadece 469 kişi mi.. Zeydan sana boş yere oy vermişiz. Zerre kadar vijdanın varsa yalaka aylak ülkücü yalakaların işine son ver..

Adil deniz tarafından 01.07.2019 00:14:34 tarihinde yazılmış
Ya başkan seyhan da aytaç ın para paylaştıgı selçuk özkök başk yard oluyor mhp li genel sekreter hala görevde oktay karakuş birgül agdemir hala görevde siz bu işi elinize yüzünüze bulaştırdınız belli pldu gariban işçinin öaaş ına göz diktin

Ökkeş aaltın tarafından 01.07.2019 00:10:15 tarihinde yazılmış
Mhp li genel sekreter aytaç ın birgü agdemir il oktay karakuş u......ve benzerleri iş başında zeydan başkan sen önce müdürlerini atama becerisini göster. Sonra zaten çalışan çalışmayanı müdürlerin görür işçinin aldıgı üç kuruş maaş a mı göz dikktin

tarafından 30.06.2019 23:09:52 tarihinde yazılmış
Sabır ede ede sabır taşı olduk ya sabır Haci diyorsun yani

VATANDAŞ tarafından 30.06.2019 22:39:10 tarihinde yazılmış
Al BİRİNİ VUR ÖTEKİNE BUNA DEVLETİ YÖNETENLERE DAHİL KADRO DEDİNİZ İNSANLARA HAKLARINI YEDİNİZ LAF CAMBAZLIĞI YAPTINIZ HAKKIMIZ HELAL DEĞİL BİLESİNİZ ÖZ EVLAT ÜVEY EVLAT MUAMELESİ YAPTINIZ .... SAYIN SÖZLÜ MAAŞ VERMEKTE ZORLANIYORDU DEMEKKİ KAPASİTESİ BUYDU YADA İŞÇİNİN ALIN TERİNE GÖZ DİKEN ZİHNİYETTİ... SAYIN KARALAR BANKAMATİKÇİ DİYOR SEVİNELİMMİ ÜZÜLELİMMİ MİLLETİN PARASINI NE HALE GETİRMİŞLER

Serkan Taşçı tarafından 30.06.2019 21:42:30 tarihinde yazılmış
Adana merkez otobüs terminalinin içler acısı hali belediye başkanının dikkat etmesi gereken ilk yer. Seyyar satıcılar, dilenciler, temizlik ve güvenlik sorunu Adanaya gelen ve Adanadan otobüsle geçen her vatandaş için zulüm oluyorlar. Başkandan ricamız bu konuya hassasiyetle ve ivedilikle müdehale edilmesidir.

Xxyy tarafından 30.06.2019 20:32:10 tarihinde yazılmış
Metro sorunu çözülemezken ( Konya , Ankara İzmir , Bursa , İstanbul metrolarını Ulaştırma Bakanlığı üstlendi) , iktidarın son iki yıl küçük ortağı olmanıza rağmen , Modern Otogar , Hayvanat bahçesi, Mobilya kenti, T.C nin en uzun ve en geniş köprüsü Devlet Bahçeli köprüsü tamamlanmazken , Adnan Menderes bulvarı disipline edilmezenken , karnıyarıkın üstünü tamamen kapatacağım deyipara te ancak yarısını kapatırken , Adana yıl belediyecilikte 01 numara yapacağım dedi 81 inci yaparken neden hukuk komisyonu kurmadınız..

keser döndü sap döndü tarafından 30.06.2019 20:20:02 tarihinde yazılmış
sözlü döneminde işe giren herkes işten çıkarılmalı..sıra bizim dönemizde...!sözlü ve mhp liler kazandığında aynen bu lafları söyleyip hali hazırda çalışanlara aynısını yapıyordu..oh olsun size..zeydan başkan desteğimiz sonsuz bu konuda

. tarafından 30.06.2019 19:19:22 tarihinde yazılmış
Zeydan başkan yasalara uygun hareket ediyor ve gerekeni yaparak belediyede çalıştırılan işçilerin belediyeye olan maliyetlerinin en son yılın bütçe gelirleri toplamının yüzde 30’unu aşarak yüzde 32.34 olarak gerçekleşmiş olması nedeniyle fazlalık olan 2.34 orandaki işçiyi çıkartma kararı almıştır. Alınan karar yasal olmakla birlikte doğrudur. Yasaların amir hükmüne rağmen bütçe gelirlerinin yüzde 30’unu aşarak haddinden fazla işçi işe alınamaz. 2.34’lük fazla oran 1750 kişiye denk geldiğinden iş akitleri fesih edilmiştir. Bu işten çıkarılan 1750 kişinin yanında Zeydan başkan’ı seçimi kaybetmesi için pkk ile yanyana göstererek iftira atanlar da ( Bu kişilerin bir kısmı zeydan başkanımızı pkk ile yan yana gösteren paylaşımları tespit edilemesin diye facebook hesaplarını da kapatmışlardır. )inşallah tespit edilmiş veya tespit edilerek iş akitleri fesih edilir. Öyle bıyık bırakmakla , vatan ,millet sakarya naraları atmakla milliyetçi olunmuyor. Milliyetçilik kamu yararı için kurumca kiralanan araçları eğer kendisine araç tahsis edilmemişse kendi özel işlerinde kullanmamaktır. İnşallah kendisine araç tahsis edilmediği halde kurumun aracını kendi özel işinde ( Kurumun aracıyla evine gidip gelmesi, haftasonu kurumun yakıt istasyonundan aracın deposunu doldurarak yazın yaylaya , denize kış aylarında da menderes bulvarı gibi Adana içinde gezmesi gibi ) kullanan ne kadar aski ve büyükşehir çalışanı varsa bu kişilere de bu araçları ne kadar kurumun hesabına kullanmışlarsa hesaplanarak zimmet çıkarılır ve kurumun parası da tahsil edilir ki bir daha kimse kendisine araç tahsis edilmediği halde kurumun aracını kendi özel işleri için kullanmayı aklından bile geçiremesin… Biz Sayın Zeydan Karalar’a yerel seçimlerde gönül rahatlığıyla oyumuzu verdik…Zeydan başkanımıza başarılar dileriz…

Koray tarafından 30.06.2019 19:07:09 tarihinde yazılmış
Haberi yapan partizan kimin kalemisin sen haberini yap yorum7n sana kalmis Sozlu baskan secildiginde ise aldigi chplilerden nie hic bahsetmiyon zaten yanlisida burda yapti ya kadroyu tamamiyle milliyetci ulkucu camiadan kursaydi bunlar olmazdi

tarafından 30.06.2019 18:39:20 tarihinde yazılmış
Çıkartsın kardeşim bizler enayimiyiz güneşin altında alın terimizle ekmek parası kazanırken iş yapmaya aciz bir sürü insan masa başında oturup bizlerden fazla maaş alıyorlar. Bir ton işsiz gariban var onları işe alsınlar son model BMW, Mercedesle işe gelen taşeronun ne kadar ihtiyacı vardır ki işe gidip baba parası yemeye devam etsinler

Ahmet Narin tarafından 30.06.2019 17:02:22 tarihinde yazılmış
Bu haberi yapan acaba haberci mi siyasetci mi.Bilindiği gibi Büyükşehir yasası çıkınca ilçeler köyler hep büyükşehire bağlandı tabiiki bu kadar geniş alan 2000 işci ile hizmet yapılamaz.Ha bu arada tüm emlak ve çevre temizlik vergileride Büyükşehire devroldu.BU GELİRLE BU HİZMET YAPILIR.YETERKİ İSRAFI DURDURSUNLAR.Sonuç:Bu ülkeye hizmet yapılsında kim yaparsa yapsın.SABIRLA BEKLEYELİM.Mühür bizdeyse yetki bizde demek.

Fikret ESKi tarafından 30.06.2019 15:50:02 tarihinde yazılmış
200.000 Ak partili Zeydan a oy vermiş Karaların itirafı. Akpartili ve CHP’lileri işe almalı ne Aytaç durak nede Hüseyin sözlü Akpartili işe almamıştı. Yoksa birdahaki seçime Zeydan bey kazanamaz. Birde şehirdeki düzensizlik parkların hali özellikle İnönü parkı. Adana Büyükşehir e benzemiyor.

Mehmet Kaya tarafından 30.06.2019 15:29:09 tarihinde yazılmış
Güzel Adanamızın merkezi mahalleleri kullanılmayan atıl binalarla dolu Kayalıbağ ve Tepebağ mahallesi çöplük gibi Adam akıllı bir restorasyon yapılmadı Ulu önder Atatürkün evinin arka tarafları leş gibi Atamıza hiç yakışmıyor Oraları komple yıkıp park yapmaları lazım .bu mahalleler Adanının kimliği dışardan gelen insankar ne der.

 
 
 
EDİTÖR
Hüseyin BAYRAK
Hüseyin BAYRAK
Siyasiler ve Yalan
YAZARLAR
Elif NİSA

Yüksel MERT
Yüksel MERT
Ezber(le) Yaşamak

Metin DOĞRUYOL
Metin DOĞRUYOL
Korona Virüs Afişlerde

KONUK YAZARLAR
Hasan TÜLÜCEOĞLU
Hasan TÜLÜCEOĞLU
Pozitivizm ve Dindarlar

Geçerli bir anket yok!

 
İLETİŞİM

İSTATİSTİK
Aktif Ziyaretçi: 
79
Bugün Gelen: 
15256
Toplam Ziyaretçi: 
333131189


Copyright © 2005 - 2016 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
ADANA HABER  İHA Resmi abonesidir. Adana Kız Yurdu, Adana Elit Apart Kız Yurdu, Adana Apart, Adana Kız Öğrenci Yurdu, Sarıçam'da Kız Öğrenci yurdu, kız apart

Bu Sitenin Programlanması
tarafından yapılmıştır.